OTWARCIE NOWEGO PLACU ZABAW

22 marca dzieci z grupy „Motylki” brały udział w otwarciu nowego placu zabaw. Radość przedszkolaków była ogromna! Najbardziej obleganym elementem placu zabaw był zestaw w formie pirackiego statku, gra zręcznościowa labirynt oraz interaktywna bajarka. Po powrocie do przedszkola dzieci jednogłośnie stwierdziły, że to atrakcyjne miejsce będą odwiedzać z wielką przyjemnością!

2024-03-22 19:07

UROCZYSTE OTWARCIE NASZEGO BOISKA!

21 marca to dzień, który na zawsze zapisze się na kartach historii naszego Przedszkola, bowiem tego dnia odbyło się uroczyste otwarcie naszego boiska. Odtąd dzieci będą mogły w lepszych warunkach ćwiczyć sprawność fizyczną, rozwijać swoje pasje sportowe, bawić się, rywalizować oraz aktywnie spędzać czas. W wydarzeniu brała udział cała społeczność naszego Przedszkola oraz zaproszeni Goście. Uroczystość była przepełniona podniosłymi chwilami, życzeniami oraz podziękowaniami. Bardzo dużo emocji dostarczyły pierwsze treningi pod okiem piłkarzy z klubu Oriens. Nie mniej wrażeń wywarły występy artystyczne w wykonaniu naszych Przedszkolaków. Z całego serca dziękujemy Pani Monice Rubik i Pani Beacie Springer z Rady Rodziców – inicjatorkom całego przedsięwzięcia, Pani Lucynie Spes – ówczesnej Dyrektor, która nadzorowała inwestycję oraz Panu Burmistrzowi Janowi Serkiesowi, który sfinalizował cały projekt. Wykonawcą zadania była firma DARMAR Dariusz Stos z siedzibą w Bożejowicach. Łączna wartość to ok. 250 tys. zł. Dziękujemy!

2024-03-21 19:53

POŻEGNANIE ZIMY - POWITANIE WIOSNY

Powitanie wiosny to wyjątkowe wydarzenie. Przygotowania do niego rozpoczęliśmy dużo wcześniej – podczas spacerów szukaliśmy oznak nowej pory roku, poznaliśmy wiersze i piosenki o tematyce wiosennej, wykonaliśmy ekologiczną Marzannę. Wreszcie nadszedł oczekiwany dzień! 21 marca spotkaliśmy się w ogrodzie przedszkolnym, gdzie uroczyście pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy długo oczekiwaną wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, trzymając w rękach kolorowe kwiaty oraz instrumenty muzyczne. Było głośno i wesoło. Jesteśmy pewni, że po takim powitaniu wiosna zagości u nas już na dobre!

2024-03-21 15:20

„WIEWIÓRKI” I „MOTYLKI” Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4

14 marca dzieci z grupy „Wiewiórki” oraz „Motylki” wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 4. Już od progu na przedszkolaki czekał Lew oraz Scooby-Doo, którzy wesoło zachęcali do odwiedzenia ich szkoły. Po przybiciu piątek, dzieci miały możliwość zobaczenia umiejętności artystycznych uczniów, którzy wraz z Gronem Pedagogicznym przygotowali pokazy taneczne, muzyczne oraz doświadczyć lekcji ekologii w przedstawieniu o Jasiu i Małgosi. W dalszej części przedszkolaki poznały szkołę i odwiedziły uczęszczające do nich dzieci. Bardzo dziękujemy uczniom oraz nauczycielom Szkoły Podstawowej nr 4 za miłe przyjęcie!

2024-03-19 20:47

GÓRA GROSZA

Jak co roku nasze Przedszkole brało udział w akcji charytatywnej "Góra grosza ".
Głównym obszarem wsparcia byla:
- pomoc dla rodzinnej pieczy zastępczej
- pomoc dla instytucjonalnej pieczy zastępczej
- usamodzielnianej młodzieży z pieczy zastępczej
- program dla rodzin zastępczych i adopcyjnych
- program dla dzieci jak i osób z ich otoczenia
- lokalne programy w zakresie pomocy dziecku i rodzinie.
Dzięki Państwu ofiarności zebraliśmy 1.552,11 zł !
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie ❤️

2024-03-08 09:52