KRASNALE I SŁONECZKA Z WIZYTĄ W BANKU

„Finansiaki” to autorski projekt Santander Bank Polska wspierający kształtowanie kompetencji z obszaru finansów i przedsiębiorczości już od przedszkola. Na zaproszenie Pań pracujących w banku dzieci z grup „Krasnale” i „Słoneczka” 2 czerwca odwiedziły chojnowski oddział Santander Bank. Dzieci wysłuchały ciekawostek dotyczących pieniędzy i funkcjonowania banku. Na koniec dzieci dostały drobne upominki, wśród których były m.in. gry, świnki balony z logo Banku, naklejki i lizaki. Spotkanie sprawiło wszystkim dużo radości i zadowolenia.

2023-06-04 20:34

WYCIECZKA DO PRZEMKOWSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO – MOTYLKI I PSZCZÓŁKI

2 czerwca „Motylki” i „Pszczółki” uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych zorganizowanych przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych w ramach akcji „Poznajemy Parki Krajobrazowe w najbliższej okolicy”. Podczas leśnego spaceru dzieci poznały wiele ciekawych gatunków roślin i wysłuchały opowieści o zwierzętach występujących na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Dużą atrakcją były wydmy śródlądowe, na których Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tworzyły obrazy z szyszek, gałęzi, mchu itp. Wycieczka zakończyła się w pizzerii – na wszystkich uczestników czekała przepyszna pizza i smaczne frytki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową naklejkę, piórniczek i bidon na wodę. Wycieczka była bardzo udana, na pamiątkę pozostały zdjęcia, które można obejrzeć w naszej galerii!

2023-06-02 18:03

KOROWÓD Z OKAZJI DNI CHOJNOWA

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w korowodzie otwierającym obchody Dni Chojnowa 2023. Spotykamy się w sobotę 3 czerwca na placu przed Urzędem Miasta ok. godz. 15.50. Z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika tematem przewodnim KOROWODU będzie Układ Słoneczny. Bardzo prosimy, aby Dzieci były ubrane na niebiesko.

2023-06-01 19:35

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były zabawy taneczne, gry zespołowe, malowanie twarzy, malowanie kredą, upominki oraz smakowity poczęstunek. To był wspaniały dzień. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

2023-06-01 18:11

SPRINTEM DO MARATONU

5 czerwca (poniedziałek) wszystkie dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w ogólnopolskiej akcji "Sprintem do maratonu". Prosimy o ubranie dzieci w strój i obuwie sportowe.

2023-06-01 09:15